Friday, 22 April 2011

Break out Jail, Android game.


Break out Jail is a free android game available in android market. The game story is simple- break out from prison. At this moment there are four different prisons with total of over 120 levels. You will have to search for keys, dynamites, scubas, you will have to unlock doors, swim, blow up some walls and if you will be smart and lucky enough, you will be able to finish the game. It will be difficult to understand when and where to use collected items, when to go over the traps or detonate land mines.
In overall it is going to be amazing experience, where you will have to use the best of your logical thinking and memory, but sometimes you will need the best of luck also to find the right way.













You can download it from Android market by searching by name or using barcode:
qrcode

1 comment:

 1. Aigars Andersons30 June 2011 at 03:18

  Labdien, Marģer!

  Attīstot "SPORTident" aktivitātes Baltijā, tiek dibināts jauns uzņēmums un mēs meklējam cilvēkus, vēlams studentus, kuri vēlētos darboties pie jaunas programmatūras izstrādes darbojoties ar SPORTident aparatūru. Tā būs jaunas paaudzes programmatūra, kura nodrošinās gan attālinātu pasākumu vadību "online", gan perspektīvus pieteikšanās un apmaksas modeļus, piemēram, visu izdarot ar SMS palīdzību, kā arī programmatūra, kas balstītos uz web risinājumiem un nebūtu atkariga no izmantojamās operacionālās sistēmas.
  Ja ir kādi orientieristi (vēlams studenti ar noslieci uz pētniecību un studiju turpināšanu augstākos līmeņos), kam par to būtu interese- darboties, apvienojot darbu un vaļasprieku, turklāt darot tiešām lielu lietu- lai ar mani droši sazinās- norunāsim tikšanos.
  Tel. 28233997(tele2) vai 20219910 (LMT)
  Pats būšu Kāpā- ikviens mani tur var satikt un es pastāstīšu visu detalizētāk.

  Ar cieņu, Aigars Andersons
  SPORTident Baltija vadītājs.

  ReplyDelete